nasi specjalisci / EWA CZECH

EWA CZECH

EWA CZECH

MAGISTER FIZJOTERAPII

Diagnosta i Terapeuta Integracji Sensorycznej

Dyplomowany terapeuta PNF Basic

Badanie i terapia dorosłych z chorobami neurologicznymi koncepcja Bobath

Terapia manualna w neurologii moduł I i II

Przegląd metod i wykorzystanie elementów terapii manualnej w wadach postawy, skoliozach i wadach stóp

Kinesio Taping KT1/KT2

Neuromobilizacje 

Terapia funkcjonalna pacjenta po uszkodzeniu OUN

Neurofizjologiczne podstawy integracji sensorycznej -stopień I

Diagnoza i terapia zaburzeń integracji sensorycznej

Wybiórczość pokarmowa w ujęciu sensoryczno-motorycznym

Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniu stawu kolanowego i obręczy barkowejJestem magistrem fizjoterapii, a z moim zawodem jestem związana już od około siedmiu lat. W czasie studiów na Olsztyńskiej Szkole Wyższej, przytrafiła mi się nieszczęśliwa kontuzja, dzięki której mogłam postawić się w roli pacjenta. Po rehabilitacji i powrocie do zdrowia wiedziałam, że w przyszłej pracy z pacjentem najważniejsze będzie dla mnie całościowe podejście do problemu, szeroka wiedza, doświadczenie, ale przede wszystkim olbrzymia doza empatii. Dlatego w mojej praktyce staram się dobierać terapię w sposób indywidualny dla każdego małego, jak i tego większego pacjenta, tak aby ciężka praca była dla dziecka zabawą, a dla dorosłego zastrzykiem wiedzy i umiejętności.

W Reholandii zajmuję się pacjentami z wadami postawy, zaburzeniami integracji sensorycznej, problemami ortopedycznymi i neurologicznymi. Łączenie wiedzy z tych zakresów pozwala mi na holistyczne podejście do terapii.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, Centrum Postawy Ciała, oraz współpracując z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji.


Fizjoterapeuta uczy się całe życie i tej zasady się trzymam, więc jeśli nie ma mnie w pracy, najprawdopodobniej szkolę się dla Państwa na kolejnym kursie lub sympozjum.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

NEWSLETTER

Powiadomimy Cię o terapiach, zajęciach, ważnych wydarzeniach i najnowszych promocjach

Jak do nas trafić?

PRZYJACIELE REHOLANDII